Head lastevanemad, õpetajad, klassijuhatajad, karjäärispetsialistid, huvijuhid, noorsootöötajad ning kõik noorte karjäärivalikute suunajad!

Kutse infoõhtule

Olete oodatud kutsehariduse infoõhtule „Kutseharidus on lahe!" Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse 21. novembril 2017, algusega kell 17.15.

Tervitussõnad lausub Pärnumaa Kutsehariduskeskuse direktor Riina Müürsepp ning õppimisest kutsekoolis räägib arendusosakonna juhataja Varje Tipp.

Üritus leiab aset Niidupargi tn 12/1, B-korpuse õppehoones, 3. korrusel, auditooriumis B303.

Infoõhtu kestab kella 18.00ni ning pärast seda on võimalik huvilistel osa võtta ekskursioonist Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppehoonetes (hinnanguline kestvus 45 min).

Infoõhtul osalemiseks märkige oma soov registreerimisvormi hiljemalt 13. novembriks 2017.

 

Üritus leiab aset Pärnumaa Kutsehariduskeskuse lahtiste uste päevade raames, mis toimuvad 21.-22. novembril 2017 ning kuhu on oodatud kõik üldhariduskoolide põhikooli- ja gümnaasiumiõpilased koos enda karjäärivalikute suunajatega (õpetajate, karjäärispetsialistide, noorsootöötajatega jt). Õpilastel on võimalik olla ühe päeva vältel õpilasvarjuks meelepärasele erialale ning võtta osa põnevatest erialade töötubadest (täpsema info töötubadesse registreerumise kohta saadame koolidele e-kirja teel novembrikuu alguses).

Kontakt: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaar (//See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud./">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465).